Day Date Time H/A Opponents (click for report)
Competition Result Scorers Attn
Tue 3rd July 19:30 A New Bradwell St Peter FC Pre-Season Friendly W 3-0 Alex Stott 2,Trialist  
Sat 7th July 15:00 A Adderbury Pre-Season Friendly W 1-0 Joe Ward  
Sat 14th July 15:00 A Thame United Pre-Season Friendly L 0-3    
Wed 18th July 19:45 H Daventry Town FC Pre-Season Friendly W 3-2 Kegan Giles, Chris Jordan, J'Nai Steed  
Sat 21st July 15:00 H Northampton Sileby Rangers Pre-Season Friendly W 3-0 Alex Stott, Joe Ward, Luke Coleman  
Fri 27th July 19:45 A Winslow Pre-Season Friendly W 4-0 Luke Coleman, Alex Stott, James Hammond, Joe Ward  
Tue 31st July 19:45 A Easington League D 2-2 Lames Watt, Dan Middleton  
Sat 4th Aug 15:00 H Lydney League   Postponed  
Tue 7th Aug 19:45 A Holmer Green League W 3-1 Hammond, Knight, Stott  
Sat 11th Aug 15:00 H London Colney (To be played at Oxford City) FA Cup 1st Q W 1-0 Stott  
Tue 14th Aug 19:45 A Virginia Water League W 2-0 Stott 15, Knight 57  
Sat 18th Aug 15:00 H Longlevens League W 3-2  Bock, Jordan, OG  
Wed 22nd Aug 19:45 H Holmer Green League      
Mon 27th Aug 19:45 H Hadley FC  FA Cup Extra Prelimanary Round D 0-0    
Wed 29th Auh 19:45 A Hadley FC FA Cup replay L 0-1    
Sat 1st Sept 15:00 A Tufley Rovers League W 2-1 Kille, Knight  
Wed 5th Sept       FA Youth Cup      
Sat 8th Sept 15:00 A Brimscombe & Thrupp League W 3-2    
Mon 10th Sept 19:45 A Binfield League L 1-3    
Sat 15th Sept 15:00 H Crawley Green FA Vase L 0-1    
Wed 19th Sept 19:45 H Wellingborough Town County Cup W 3-1 Baldwin, James, Hammond  
Sat 22nd Sept 15:00 H Royal Wooton Bassett League D 1-1 Watts  
Sat 29th Sept 15:00 A Bishops Cleve Chalenge Cup L 3-4 Goddard, Kille,Watts  
Wed 3rd Oct 19:45 H Ardley United League W 3-0 Watts, Hammond, Stott  
Sat 6th Oct 15:00 A Flackwell Heath League W 3-1 Stott 2, Knight  
Tue 9th Oct 19:45 A Shrivenham FC League W 2-0  Kille 2  
Sat 13th Oct 15:00 H Tuffley Rovers League W 4-1 Kille, Knight 2, Hammond  
Sat 20th Oct 15:00 A Wootton Bassett League W  3-1 Hammond, Stott, Kille  
Wed 24th Oct 19:45 H Shrivenham FC League W 5-2  Kille, Knight, Stott 2, Jordan  
Sat 27th Oct 15:00 A Ascot United League D 1-1  Sott  
Wed 31st Oct 19:45 H Binfield League W 2-1 Hammond, Watts  
Sat 3rd Nov 15:00 A Fairford Town League L 1-2 Knight  
Wed 7th Nov 19:45 A Desbourough Town  County Cup W 2-0 Goddard, Bowden  
Sat 10th Nov 15:00  A Cirencester Bluefin Sports UHL Cup W 3-1 Hammond 2, Stott,   
Sat 17th Nov 15:00 H Reading City League W 4-1 Knight, Hammond, Goddard, OG Carr  
Sat 24th Nov 15:00 A Abingdon League W 3- 1 Knight, Jordan, Stott  
Sat 8th Dec 15:00 H Bishops Cleeve League L 0- 2    
Sat 22nd Dec 15:00 A Longlevens League W 1-0 Knight  
Wed 26th Dec 19:45 A Ardley United League W 4-3    
Sat 12th Jan 15:00 H Tuffley Bluefin Sports UHL Cup W 4-1 Bowden, Baldwin, Knight, Ball  
Wed 16th Jan 19:45 H Reading League W 4-1  Jordan, Chukwuemeka, Jordan, James  
Sat 19th Jan 15:00 H Flackwell Heath League D 0-0     
Wed 23rd Jan 19:45  Windsor League L 0-3    
Tue 5th Feb 19:45 H BTFC Northants Senior Cup L 0-1    305
Wed 13th Feb 19:45 H Virginia Waters League L 1-2    
Sat 16th Feb 15:00 A Bishops Cleeve League      
Wed 20th Feb 19:45 H Flackwell Heath Bluefin Sports UHL Cup      
Sat 23rd Feb 15:00 A Lydney Town League      
Sat 2nd Mar 15:00 H Wantage Town League      
Wed 6th March 19:45 H Abingdon United League      
Sat 9th Mar 15:00 A Reading City League      
Tue 12th Mar 19:45 A Windsor FC League      
Sat 16th Mar 15:00 H Ascot United League      
Tue 26th Mar 19:45 A Wantage Town League      
Sat 30th Mar 15:00 H Fairford Town League      
Sat 13th April  15:00  H Brimscombe League      
Mon 22nd April  19:45 H Lydney Town League